top of page

LEGOBOTI vyhráli na celé čáře!

Aktualizováno: 4. 4. 2019


Akce LEGOBOTI pro začátečníky měla nečekaný úspěch, celkem se jí zúčastnilo 10 dospělých a téměř 20 dětí ve věku 5 - 15 let. Zvládli jsme naprogramovat celkem 6 robotů pomocí jednoduchých schémat tak, aby objeli obdélník a dojeli do cíle, kterým byla skutečná hromada bonbónů!

Obdiv mají nejen děti za svou neuvěřitelnou energii, ale i dospěláci, kteří šli do věci naplno a bez váhání. Smekáme před všemi, kdo se vzdali části své sladké odměny ve prospěch těch, kdo ji tak rychle nestihli vysoutěžit! K nejkrásnějším momentům akce patřil také závěrečný neorganizovaný "rej" robotů na chodbě, kam se všichni doslova vyvalili ze třídy. Nejmenovaná dvojice koumáků přišla nakonec s tím, že naučili robota "zpívat" stupnici... Na oplátku dostali za úkol naučit nás příště přepsat notový zápis do řeči robota... No co? Mládí vpřed a technika taky!


93 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Revize RVP

2 comentários


MapKrnovsko
MapKrnovsko
03 de abr. de 2019

Já vím, Milado, posílal jsem ještě rychle omluvu, šlo o chybu na novém webu... zájem o akci byl tak velký, že asi budeme muset udělat pokračování, ale termín ještě nemáme... bude včas na mejlu ;-)

Curtir

mrzí mne, že se změnilo tak rychle datum :-(, kdy bude další seminář?

Curtir
bottom of page