top of page

po 02. 5.

|

Hotel Cvilín

Okresní partnerství

2. května 2022 na hotelu Cvilín, od 9:00 – 13:00 se uskuteční první setkání tzv. „Okresního partnerství ve vzdělávání“, kterého se zúčastní zástupci okresu Bruntál a Opava tj. 7 MAPů. Za každý MAP je pozván zástupce zřizovatele a ředitel městské a venkovské školy.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Okresní partnerství
Okresní partnerství

Čas a místo

02. 5. 2022 9:00 – 13:00

Hotel Cvilín, Výletní 674/6 Krnov

O události

Okresní partnerství je nově se rodící aktivita, která má za cíl odstartovat komunitní způsob plánování ve vzdělávání. Je určeno všem aktérům na poli vzdělávání, tedy jak manažerům projektů MAP, tak zástupcům samosprávy (prozatím na úrovni ORP) a vybraným zástupcům z řad ředitelů ZŠ a MŠ. Souvisí s hledáním nejvhodnější podoby tzv. Středního článku řízení ve školství. Hybatelem celé aktivity je organizace „Partnerství pro vzdělávání 2030+“, respektive její vůdčí osobnost, pan Vladimír Srb, který bude hostem našeho prvního setkání. Pro zájemce o více informací: Zaverecna_publikace_Partnerstvi_1rok_2021_modra.pdf (partnerstvi2030.cz)

Setkání bude informativní i interaktivní (workshopy). Seznámíme Vás s konceptem Okresního partnerství a především nás bude zajímat Váš názor (proběhne diskuze ve skupinách).

Sdílet událost

bottom of page